Administrativní pracovník/pracovnice náboru (pro OZP) - Brno

Nabídka práce na volnou pozici pro Optimia.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Jana Babáka, Brno, 612 00
  • Přidáno: 21. 8. 2024

Společnost OPTIMIA rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu/ kolegyni.

- pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce)
- místo výkonu práce: Brno, ul. Jana Babáka
- úvazek dle dohody
- mzda 140 Kč za hodinu
- pracovní dobra dle dohody
- nástup ihned, nebo dohodou
- smlouva na HPP

Co vás čeká:
- práce ve společnosti, která je orientovaná nejen na cíle, ale i na zaměstnance a jejich potřeby
- budete pracovat na PC, zpracovávat data pro účely společnosti
- pravidelná komunikace s uchazeči o zaměstnání
- vedení pohovoru s uchazeči, kontrola práce zaměstnanců na pracovištích, evidence spokojenosti zaměstnanců a pravidelná zpětná vazba
- administrativa spojená s náborem
- komunikace s úřady práce

Výhodou bude, pokud budete umět:
- pokud jste již pracoval jako administrativní pracovník a jste týmový hráč
- pokud budete mít zkušenosti v oblasti personalistiky

Co vám můžeme nabídnout:

- zajímavou fixní mzdu
- stabilní českou společnost, která ocení Váš přínos
- smlouvu na HPP - zkrácený úvazek
- 5 týdnů dovolené
- občerstvení na pracovišti zdarma
- kvalitní a efektivní školení

V případě zájmu se těšíme na Váš životopis

Pozice je vhodná pouze pro OZP

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM (VE VŠEDNÍ DNY OD 8 - 14 HODIN) : 736 646 532, nebo E-MAILEM: nabor@optimia.cz

* povinná položka

Telefon736646532