Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Nabídka práce na volnou pozici pro CVP GALVANIKA s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: K Podlesí 550, Příbram, 26101
  • Přidáno: 6. 10. 2024

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech:

UpresnujiciInformace(pozice: laborant/ka

Nástup: 1.10.2024 do 30.9.2025 s možností prodloužení
Mzda: 29000,- až 32000,- Kč
Kontakt: Marcela Lajbnerová, tel. 777 748 186 ( 7-14:30), osobně ( 7-14:30), emailem: lajbnerova@cvp-galvanika.cz

Náplň práce: analýza a údržba provozních galvanických lázní, práce spojená s chodem pracoviště laboratoře (mezioperační kontrola), administrativa

Požadujeme: praxe v oboru, manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost, práce na PC
ochota pracovat ve směnném

- náborový příspěvek 50.000 Kč, stravenky ve výši 150 Kč, bezúročnou půjčku 20000 Kč, 13. a 14.plat, sick days, příspěvek na volnočasové aktivity, výkonnostní odměny)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 29 000 – 32 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon777 748 186