ZpětVycentrovat mapu

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Nabídka práce na volnou pozici pro Spolek rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Daneta.

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Pospíšilova 787/11, Hradec Králové, 50003
  • Přidáno: 2. 7. 2024

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby):

UpresnujiciInformace(Místo je vyhrazeno pro OZP uchazeče.
PP na dobu určitou.
Náplň práce: výpomoc při nakládce / vykládce a rozvozu materiálu, obědů ap.
Požadujeme fyzickou zdatnost pro manipulaci s břemeny, manuální zručnost, aktivní přístup ke svěřené práci, spolehlivost, bezúhonnost. Výhodou řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, mimořádné odměny po zapracování.
Svůj životopis prosím zasílejte na e-mail: simona.prokopova@daneta.cz.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 14 200 – 18 950 Kč/měsíc

* povinná položka