ZpětVycentrovat mapu

Lektoři a učitelé umění na ostatních školách

Nabídka práce na volnou pozici pro Umění do Znojma, z.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Kollárova 375/27, Znojmo, 66902
  • Přidáno: 23. 8. 2024

Lektoři a učitelé umění na ostatních školách:

UpresnujiciInformace(Kavárna Galerie a Prostor.
Možno i na poloviční úvazek (14000 Kč). Možno i OZZ.
Náplň práce:
- příprava a vedení workshopů a vzdělávacích programů
- práce s různými věkovými skupinami
- podpora rozvoje kreativních schopností studentů a studentek
Požadavky:
- odpovídající vzdělání (VŠ uměleckého směru)
- respektující přístup k studentům a studentkám
- schopnost inspirovat ostatní
Zaměstnavatel nabízí:
- kreativní a inspirativní pracovní prostředí
- možnost podílet se na rozvoji GaPu
- příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
- flexibilní pracovní doba
- možnost realizace vlastních projektů
Zaměstnanecké výhody:
- motivační prémie, možnost částečného úvazku, zvýhodněné ceny v kavárně, volné vstupy na akce
Informace:
- mailem, telefonicky.>

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon737 990 973