Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Nabídka práce na volnou pozici pro Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Tyršova 781/11, Lipník nad Bečvou, 75131
  • Přidáno: 23. 6. 2024

Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami):

UpresnujiciInformace(Výuka probíhá na pracovišti praktického vzdělávání v Lipníku nad Bečvou, případně na odloučeném pracovišti (polygonu) v Přerově. Možnost výkonu práce na zkrácený úvazek na pozici učitele odborného výcviku 0,6 úvazku, který lze doplnit pozicí učitele odborných předmětů (praxe - základy pájení).

Náplň práce:
odborný výcvik elektrotechnických činností žáků tříletého učebního oboru Elektrikář a čtyřletého studijního oboru Mechanik elektrotechnik.

Požadujeme:
Min. střední vzdělání s maturitní zkouškou získané ukončením vzdělávacího programu středního vzdělávání v oboru vzdělání, který odpovídá charakteru vyučovaného předmětu; Výhodou je střední vzdělání s výučním listem v kombinaci se středním vzděláním s maturitní zkouškou;  NV 194/2022 Sb.; Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost dle Zákona o pedagogických pracovnících 563/2004 Sb.; Profesionalitu, odbornost, chuť předávat své znalosti a dovednosti;  Pedagogické vzdělání je výhodou (není podmínkou)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: tesarm@sse-lipniknb.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 16,00hod.) na čísle 606 710 915 - Mgr. Michael Tesař, ředitel školy

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 32 120 – 38 790 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon606710915