ZpětVycentrovat mapu

Obsluha stroje – Elterlein, Sasko

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs GmbH & Co.KG.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Alfred-Brodauf-Straße 5, Aue-Bad Schlema (Elterlein), 08280, Tschechien
  • Přidáno: 20. 6. 2024

Hledáme zájemce o práci ve výrobě! Aktuálně obsazujeme pozici obsluha stroje v automobilovém průmyslu. Firma se zabývá výrobou autodílů pro různé značky a modely aut, díky široké možnosti vyhovět různým požadavkům různých výrobců patří tato firma mezi nejstabilnější zaměstnavatele v Německu vůbec. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
Nastavení a seřízení pěnovacího zařízení
Doplňování provozních prostředků
Dohled nad procesem pěnění
Vkládání a vyjímání dílů určených k pěnění
Kontrola kvality (kontrola rovnoměrného nanášení pěny)

Požadujeme:
Vlastní auto na dojíždění do práce
Němčinu aspoň na úrovni A2/B1
Ochotu pracovat v třísměnném provozu
Výhodou předchozí zkušenosti s obsluhou stroje

Nabízíme:
Práci v Německu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
Mzdu od 14 € / hod.

Tato nabídka práce na pozici obsluha stroje je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Aue. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!
Na našem blogu najdete všechny podstatné informace týkající se života a práce v Německu. Proč se při hledání práce omezovat jen na Českou republiku, když do Německa je vstup stejně jednoduchý? Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. A pokud už jste našli, možná jednou budete řešit, jak dostat elektronickou neschopenku od českého lékaře k německému zaměstnavateli nebo zda máte nárok paragraf na nemocné dítě. Když jsme u těch dětí, přečtěte si, kolik dělá Kindergeld v roce 2024. Najdete u nás i české formuláře Kindergeld, informace o daňovém přiznání v Německu, o tom, jak se mění minimální mzda v Německu a mnoho dalšího. Blog Starke Jobs, to jsou odpovědi na vaše otázky.

Více informací
 Měsíční plat  €2500 ~ €3000
 Adresa  Elterlein, Německo
 Úroveň zkušeností  Začátečník
 Počet let praxe  0-2
 Vyberte úroveň němčiny  A2
 Směny  3 směny

* povinná položka