ZpětVycentrovat mapu

Nástrojaři

Nabídka práce na volnou pozici pro KOH-I-NOOR RONAS s.r.o..

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: 1. máje 2631, Rožnov pod Radhoštěm, 75661
  • Přidáno: 2. 7. 2024

Nástrojaři:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
Provádění oprav a údržby vstřikovacích forem - kontrola, čištění všech součástí (horké systémy, chladicí systémy, tvarové vložky, dutiny formy, vyhazovače a další), demontáž a montáž formy.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SO vzdělání s vyučením (nebo s vyučením i maturitou) v oboru nástrojař (případně puškař, strojní mechanik, zámečník a příbuzné obory)
- oprávnění na obsluhu VZV a zdvihacích zařízení (jeřábník a vazač)
- výhodou svářečský průkaz, řidičský průkaz B, C nebo T
- aktivní a zodpovědný přístup při výkonu činností
- velkou výhodou je praxe na stejné nebo obdobné pozici

Zaměstnanecké výhody: Nabízíme Vám zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, práci ve dvousměnném provozu (7,5 hodinové směny, po-pá), prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays a další benefity.
Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi.
Naším zájmeme je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na šest měsíců. Následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.
První kontakt: emailem: e.skalkova@ronas.eu)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 27 000 – 34 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon575 751 213