ZpětVycentrovat mapu

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro Cirrus Aircraft Management s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Drásov
  • Přidáno: 22. 8. 2024

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení:

UpresnujiciInformace(pozice: specialista/ka letového provozu/handlingu letadel

Nástup: ihned na neurčito
Mzda: 30000,- až 50000,- Kč
Kontakt: ing.Dobroslav Chrobák, dchrobak@cirrus.cz
Místo výkonu: Drásov 222, Letiště Příbram

popis:
Požadujeme:
- vztah k technice a letectví,
- český jazyk slovem i písmem,
- anglický jazyk výhodou,
- časovou flexibilitu s možností práce i o víkendu,
- zodpovědnost a samostatnost,
- ŘP skupiny B,
- fyzickou zdatnost.

Náplň práce:
- příprava, předání a převzetí letadel do/z letového provozu na Letišti v Příbrami
- administrace provozu
- updaty databází a zálohování dat
- správa hangáru
- administrace a realizace údržby
- vhodné pro budoucí piloty

Možnost osobního růstu na pilotní pozici nebo v oboru pro letovou způsobilost
Pružná pracovní doba, dle letových akcí.
Zaměstnanecké výhody):Služební telefon, občerstvení na pracovišti (káva, čaj, nealko nápoje,….)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 30 000 – 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka