ZpětVycentrovat mapu

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Nabídka práce na volnou pozici pro Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Edisonova 1501/60, Ostrava (Bělský Les), 70030
  • Přidáno: 25. 7. 2024

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor:

UpresnujiciInformace(Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na email: udrzba@mujmrnousek.cz, nejpozdeji do 15.8.2024. Do předmetu uveďte: Údržbář. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výberového řízení.

POŽADAVKY:
- střední odborné (vyučen), preferujeme profese zedník, elektrikář, mechanik …
- platný ŘP sk. B a praxe v řízení podmínkou (zkušený řidič)
- manuální zručnost
- samostatnost, pracovitost a schopnost si zorganizovat práci

NÁPLŇ PRÁCE:
- opravy a komplexní údržba budov a zahrad jeslí a mateřské školy,
- údržba a opravy souvisejícího zarízení a vybavení,
- diagnostika závad a jejich rešení, zajištení plánovaných oprav,
- dohled nad společnými prostory spravovaných objektu,
- řízení vozidla a svoz osob a materiálu apod.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)