ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Purem Rakovník spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kuštova 2530, Rakovník, 26901
  • Přidáno: 8. 8. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- Provádění oprav strojů, zařízení a příslušenství, preventivních a periodických úkonů a jiných činností dle plánu TPM s ohledem na plnění výrobního plánu
- Kontrola a údržba technických místností (kotelny, vodárny, kompresorovny)
- Kontrola, údržba a obsluha tlakových cryogeních nádob
- Diagnostika a opravy mechanických, pneumatických a hydraulických strojních zařízení
- Úpravy strojních částí dle potřeb výroby a technologie, změny layoutů linek
- Kontrola a doplňování médií (chladící vody, oleje)
- Kontrola a údržba filtračních a vzduchotechnických jednotek - včetně výměny filtrů (mobilních I stabilních)
- Opravy a úpravy budov a celého areálu firmy a další
Požadujeme:
- SOU/SOŠ nejlépe technického směru
- Manuální zručnost
- Spolehlivost, pravidelnou docházku a týmovou práci
- Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
Praxe v dané oblasti vítána.
Nabízíme:
- Zaměstnání na hlavní pracovní poměr bez agentury v prostředí mezinárodního koncernu
- Zajímavé finanční ohodnocení s pravidelnou valorizací
- Mimořádný bonus 30 000 Kč za rok
- 25 dní dovolené, placená volna nad rámec zákona
- Dotované závodní stravování v areálu společnosti
- Příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč / měsíc
- Měsíční eBenefit na volnočasové aktivity
- Nadstandardní příplatky, odměny za pracovní výročí, příspěvek za doporučení
Zaškolení, nástup dle dohody možný ihned.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně nebo e-mailem magdalena.fiserova@purem.com

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 40 000 – 43 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon313281128