ZpětVycentrovat mapu

Práce v Německu – Obsluha stroje – Leuna, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs GmbH & Co.KG.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Alfred-Brodauf-Straße 5, Aue-Bad Schlema (Leuna), 08280, Deutschland
  • Přidáno: 22. 5. 2024

Společnost v saské obci Leuna nedaleko Leipzigu je známá již 75 let v celoevropském měřítku jako výrobce hygienických potřeb z papíru. V portfoliu společnosti najdete především toaletní papír, kuchyňské a kosmetické ubrousky či papírové kapesníky. Ve firmě pracuje aktuálně na 4000 zaměstnanců ve 14 pobočkách po celé Evropě. Pro pobočku v Leuně hledáme uchazeče o práci na pozici obsluha stroje pro výrobu hygienických potřeb z papíru. Tato nabídka práce je určena uchazečům žijicím poblíž Leuny, ubytování nezajišťujeme.

Náplň práce:
Obsluha strojů a zařízení na výrobu papírových hygienických potřeb
Provádění drobné údržby a čištění stroje
Vedení dokumentace zkoušek kvality hotových výrobků

Požadujeme:
Předchozí praxi ve zpracovatelském průmyslu
Výhodou jsou papíry na vysokozdvih a jeřáb
Vzdělání v technickém oboru – zámečník, mechanik stroje apod.
Dobré technické porozumění
Alespoň základní znalosti práce na PC
Němčinu alespoň na úrovni A2/B1
Ochotu pracovat v třísměnném provozu v systému rollende Woche – každý 3. víkend volný!
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
Bydliště v okolí
Nabízíme:
Základní mzdu 2.600 € + cca 400 € příplatky
Práci v Německu na hlavní pracovní poměr, německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
Benefity pro vaše zdraví, například multisportky do fitness
Flexibilní pracovní dobu
Tato nabídka práce operátor výroby je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!
Na našem blogu najdete všechny podstatné informace týkající se života a práce v Německu. Proč se při hledání práce omezovat jen na Českou republiku, když do Německa je vstup stejně jednoduchý? Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. A pokud už jste našli, možná jednou budete řešit, jak dostat elektronickou neschopenku od českého lékaře k německému zaměstnavateli nebo zda máte nárok paragraf na nemocné dítě. Když jsme u těch dětí, v roce 2023 se rodiče dočkají vyššího Kindergeldu. Najdete u nás i české formuláře Kindergeld, informace o daňovém přiznání v Německu, o tom, jak se mění minimální mzda v Německu a mnoho dalšího. Blog Starke Jobs, to jsou odpovědi na vaše otázky.

Více informací
 Měsíční plat  €2500 ~ €3000
 Adresa  Leuna, Německo
 Úroveň zkušeností  Začátečník
 Počet let praxe  0-2
 Vyberte úroveň němčiny  B1
 Směny  rollende Woche