ZpětVycentrovat mapu

Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Nabídka práce na volnou pozici pro Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Moskevská 650/49, Česká Lípa, 47001
  • Přidáno: 8. 9. 2024

Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté:

UpresnujiciInformace(Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík
Náplň práce: péče o stávající a nové klienty. Práce v oblasti pojišťovnictví, penzijního a stavebního spoření, hypotečních úvěrů. Pružná pracovní doba. Komplexní systém zaškolení, přátelské prostředí na kanceláři, řada firemních benefitů.
Podmínka: být komunikativní s obchodním duchem, umět pracovat s lidmi, ochota se učit novým věcem

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 volných dnů, stravenky, 4150,- měsíční příspěvek na benefity,cafeterie, mobil,notebook

První kontakt emailem.

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 25 000 – 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefonmwagner@koop.cz