ZpětVycentrovat mapu

Obchodní referenti

Nabídka práce na volnou pozici pro BOHEMIA OKNO a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Vsetín
  • Přidáno: 20. 9. 2024

Obchodní referenti:

UpresnujiciInformace(Hledáme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici kalkulant. PP na dobu určitou s možností prodloužení.

POŽADUJEME: SŠ vzdělání, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci, technická zdatnost
NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se zákazníkem i mezi odděleními na firmě, tvorba cenových nabídek, zasílání zakázek do výroby, příprava podkladů pro fakturaci
NABÍZÍME: odpovídající motivační platové ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, přátelský kolektiv, možnost seberealizace
Další benefity: dotované jídelní a svačinové automaty, dotované automaty na teplé nápoje, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké, vánoční prémie, firemní akce pro zaměstnance, přátelské prostředí a stabilita, profesní uplatnění pro všechny věkové kategorie, permanentky na hokej a do lázní k zapůjčení

PRVNÍ KONTAKT: výhradně e-mailem: spoluprace@bohemiaokno.cz)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 27 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka