Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Nabídka práce na volnou pozici pro Střední odborná škola svatého Jana Boska.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Chropyně
  • Přidáno: 28. 7. 2024

Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami):

UpresnujiciInformace(Pracoviště: Chropyně
- Náplň práce: Vedení žáků oborů: Opravář lesnických strojů nebo Zemědělec – farmář, Malé třídy do 23 žáků pro individuální přístup, Navazující maturitní nástavba
- Požadavky: min. SŠ vzdělání z oboru, který odpovídá charakteru vyučovaného předmětu, stačí si doplnit: buďpedagogického bakaláře se zaměřením na přípravu učitelů všeobecně-vzdělávacích předmětů 2. stupně ZŠ nebo SŠ, nebo vzdělání v programu celoživotního vzdělávání (CŽV) uskutečňovaném vysokou školou a zaměřeném na přípravu učitelů SŠ nebo 2. stupně ZŠ, nebo studium pedagogiky, pedagogické minimum je možné začít studovat po nástupu do zaměstnání
- více na https://zacniucit.cz/prakticke-vyucovani/
- Plný úvazek, možnost i zkráceného úvazku - na dohodě
- Nabízíme: HM + odměny, Ohodnocení podle výkonu a kvalifikace, Možnost ovlivnit vývoj a podobu výuky, Profesní růst a další vzdělávání, Osobnostní rozvoj v rámci komunity arcibiskupství a jejich škol, Připravujeme startovací bydlení pro začínající učitele, Dva měsíce prázdnin, které Vám poskytnou dostatek času na regeneraci a osobní projekty
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: babuka@sosbosko.cz.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 27 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 760 530