ZpětVycentrovat mapu

Farmaceuti bez specializace

Nabídka práce na volnou pozici pro Nemocnice Šumperk a.s..

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Nerudova 640/41, Šumperk, 78701
  • Přidáno: 15. 8. 2024

Farmaceuti bez specializace:

UpresnujiciInformace(Co požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb. v platném znění, možno i absolventi;
- vlídnost a respekt ke klientům, schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství;
- ochotu učit se, samostatnost i schopnost týmové spolupráce, loajalitu k zaměstnavateli, nárazově časovou flexibilitu.
Náplň práce:
- výdej léčivých přípravků na lékařský předpis;
- výdej volně prodejných léčivých přípravků a zdravotnických prostředků, prodej doplňků stravy, kosmetiky a dalšího lékárenského sortimentu;
- poskytování odborného poradenství o správném užívání a uchovávání léčivých přípravků;
- objednávání, příjem a ukládání zboží, cenotvorba;
- příprava léčivých přípravků dle receptu či technologického předpisu.
Co nabízíme:
- perspektivní pozici v lékárně patřící k akreditované nemocnici, mimořádnou pracovní příležitost;
- stabilní pracovní pozici s potenciálem profesního růstu;
- pracovní poměr na plný pracovní úvazek, místo výkonu práce Šumperk;
- stabilní mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity:
Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání i pro rodinné příslušníky, karta benefitů,  akce pro zaměstnance, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné zápůjčky relaxační pobyty a vouchery za zvýhodněné ceny, slevy u smluvních partnerů atd.
Kontakt: e-mailem

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon583334562