Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

Nabídka práce na volnou pozici pro WOOLY CONNECT s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: U Cihelny 615, Kopidlno, 50732
  • Přidáno: 8. 3. 2018

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby:

UpresnujiciInformace(STAVEBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE
Náplň práce:
Zateplování panelového domu
1.fáze: Oblepování okenic, balkonových dveří, demontáž parapetu
2.fáze: Zateplování pomocí sádrokartonů v interiéru.

Požadavky:
Zkušenost se stavebními prácemi, spolehlivost. Bonusy po dokočení projektu, možnost navázání dlouhodobé spolupráce na jiných projektech. Možnost zprostředkování ubytování- svoz zajištěn z Hradce Králové.
Místo je vhodné pro občany EU i pro cizince na zaměstnanecké karty.
Kontakt: osobně Třída ČSA 287, Hradec Králové, telefonicky 8:00-17:00,  e-mailem. v.doychak@gmail.com)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 18 900 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon776639180