ZpětVycentrovat mapu

Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech

Nabídka práce na volnou pozici pro Profivoda s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Lipová 8, Plasy, 33101
  • Přidáno: 18. 5. 2024

Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
•Příprava zakázek ČOV, jímky, septiky, vsaky
•Komunikace se zákazníky po telefonu a e-mailu
•Plánování realizací
Požadujeme:
•Technické a obchodní myšlení
•SŠ/VŠ vzdělání (stavební zaměření)
•Nadšení pro páci a pozitivní přístup
•Dobré komunikační vlastnosti
•Pečlivost a zodpovědnost
Zkušenosti v oboru likvidace odpadních vod výhodou
Zaměstnanecké výhody - kompletní zaškolení, neustálé vzdělávání, osobní rozvoj a zvyšování obchodních, organizačních a technických dovedností.
První kontakt možný e-mailem či telefonicky.)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 40 000 – 60 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602506101