Pracovníci veřejné správy v oblasti státních regulací jinde neuvedení

Nabídka práce na volnou pozici pro Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj.

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Šafaříkova 842, Jičín, 50601
  • Přidáno: 19. 7. 2024

Pracovníci veřejné správy v oblasti státních regulací jinde neuvedení:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
. min. vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu
. znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
. pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
Náplň a místo výkonu zejména:
. revize údaju katastru (§35 zákona c. 257/2013 Sb. v platném znění)
. obnova katastrálního operátu (§40 – §46 zákona c. 257/2013 Sb. v platném znění)
. oprava chyby v katastrálním operátu (§36 zákona c. 257/2013 Sb. v platném znění)
Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) doručené ve lhůtě do 2. 8. 2024, tj. v této lhůtě
. doručené služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj, Collinova 481, Věkoše, 500 03 Hradec Králové,
. doručené osobně na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese,
. doručené v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu (ku.prokralokraj@cuzk.cz), nebo
. doručené v elektronické podobě prostřednictvím datové schránky (ID datové schránky služebního úřadu: ynmadqi).
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (príloh) musí být označena slovy: „Neotevírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo odborný rada v oddělení dokumentace katastru nemovitostí Katastrálního pracoviště Jičín“.
Žádosti a podrobné náležitosti pro podání přihlášek naleznete zde:
Bližší informace na tel. c. 495 801 336, Ing. Šárka Víchová
Výhody:
5 týdnů dovolené, FKSP, pružná pracovní doba, odměňování v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb. v 12. platové třídě)

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské