ZpětVycentrovat mapu

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Nabídka práce na volnou pozici pro Tommi CZ s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Za Nádražím 2569, Písek, 39701
  • Přidáno: 28. 9. 2024

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby):

UpresnujiciInformace(Náplň Vaší práce
" Vychystávání , kontrola a polepování zboží
" Příprava a balení zboží na palety
" Práce se čtečkou zboží
" Práce s VZV či NZV
Očekáváme od Vás
" Spolehlivost a zodpovědný přístup ke svěřené k práci
" fyzickou zdatnost
" Předchozí praxi v oboru vítáme, ale nováčky zaučíme
" výpis z rejstříku trestu
" Aktivní řidič B
Nabízíme Vám
" Měsíční mzdu dle dohody a zkušeností
" Jistotu mzdy 15. den v měsíci
" Týdenní pracovní doba  40 hod od PO-PÁ pouze na ranní směnu
" Slevu na veškerý náš sortiment
" Stravenky v hodnotě 116 Kč hrazené zaměstnavatelem
" Volno navíc za odpracované roky
" Možnost získat oprávnění na vysokozdvižný vozík
" Fajn přátelský kolektiv s uvolněnou atmosférou

První kontakt: Pazderníková Iva Ing., tel.: 739481815, e-mail: i.pazdernikova@tommicz.eu)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 21 500 – 22 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon739481815