ZpětVycentrovat mapu

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Nabídka práce na volnou pozici pro MOSER, a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Karlovy Vary
  • Přidáno: 18. 9. 2024

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci:

UpresnujiciInformace(Kontakt: Starostová Markéta, tel.:  353 416 127, 604 329 922, e-mail: marketa.starostova@moser.com
Pracovní doba: 8:00 - 15:00 h.
Požadavky na uchazeče:
- Min. výuční list, obor nerozhoduje
- Uživatelská znalost na PC
- Řidičský průkaz skupiny B, ale není podmínkou
- Týmová spolupráce
- Spolehlivost, zodpovědnost a důslednost
- Čistý výpis z trestního rejstříku
Náplň práce:
- Fyzické zaskladňování/vyskladňování hotových výrobků
- Zpracování dokumentace - příjemky a výdejky výrobků do systému
- Správa a využívaní interního skladového systému
- Expedice výrobků
- Důraz na kvalitu práce a kompletnosti expedic
Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, s možností prodloužení.
Firemní stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněná rehabilitační péče, )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 22 000 – 24 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon 353 416 127, 604 329 922