ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro Statutární město Zlín.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: náměstí Míru 12, Zlín, 76001
  • Přidáno: 13. 9. 2024

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(Klíčová náplň práce:
. zajišťování specializovaných organizačních a koordinačních činností a agendy sekretariátu náměstků primátora SMZ a uvolněného člena RMZ,
. zpracování korespondence členů RMZ, zpracování zápisů z jednání,
. organizace pracovních programů členů RMZ,
. spolupráce na organizačně-technickém zabezpečení akcí připravovaných Odborem kanceláře primátora.
Požadavky:
. SŠ vzdělání s maturitou,
. dobré organizační schopnosti a komunikativní dovednosti,
. velmi dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu,
. spolehlivost, pečlivost,
. uživatelská znalost Microsoft Office.

Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za dlouhodobě nepřítomou zaměstnankyni.

Benefity:
- 5 týdnů dovolené,
- 4 dny zdravotního volna (sick days)
- příspěvek na stravování,
- individuální výběr benefitů v rámci systému Cafeteria,
- společenské a sportovní akce pro zaměstnance,
- odměny při pracovním jubileu.

K přihlášce, kterou najdete na karierních stránkách www.zlin.eu, přiložte:
- životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech uvedených v požadavcích zaměstnavatele,
kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihlášku zašlete poštou na adresu: statutární město Zlín, oddělení personální a vzdělávání, náměstí Míru 12, 760 01, Zlín s podacím razítkem nejpozději 30.9.2024. Nebo do datové schránky (ID DS: 5ttb7bs), nebo osobně do podatelny Magistrátu města Zlína, budova radnice, náměstí Míru 12, Zlín s datem a časem dodání nejpozději do 1.10.2024 do 14:00 hod.
Uzavřenou obálku nebo datovou zprávu, prosím, označte „NEOTEVÍRAT – výběrové řízení,
asistent/asistentka náměstků primátora“ a uveďte jméno a adresu uchazeče.

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 21 800 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon+420 577 630 406
Webhttp://zlin.eu