ZpětVycentrovat mapu

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Nabídka práce na volnou pozici pro DIMATEX CS, spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Stará 24, Stráž nad Nisou (Svárov), 46001
  • Přidáno: 23. 6. 2024

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních:

UpresnujiciInformace(Společnost DIMATEX se zabývá recyklací textilu a výrobou čisticích hadrů.
Náplň práce: řízení 2 posádek dodávek a organizace párárny textilu (20 osob), logistika, znalost skladového hospodářství, fakturace, objednávky, reporting, prodej čisticích hadrů, manuální výpomoc na provoze v případě potřeby (manipulace s 10 kg - 25 kg balíky textilu, řízení dodávky, řízení VZV a nakládání nástaveb).
Požadujeme: pečlivost, komunikativnost, samostatnost, dobrá znalost MS Excel, NJ + PJ výhodou, zkušenost v oblasti provozu výrobní společnosti, ŘP sk. B, VZV výhodou.
Zaměstnanecké výhody: Zázemí firmy s tradicí od roku 1991. Stabilní zaměstnání. Nástupní mzda 35.000Kč hrubého + osobní ohodnocení po zkušební době (cca 5.000 - 8.000 Kč hrubého), příspěvek na stravování cca 2.000 Kč čistého, služební automobil k dispozici, benefity.
V případě zájmu pošlete životopis s fotografií na jana.dvorackova@dimatex.cz. nebo se dostavte osobně každé pondělí od 8:00 do 10:00.
Pracovní poměr nejprve na 1 rok na dobu určitou, následně pak pracovní poměr prodloužen na dobu neurčitou.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 434 509