Údržbář/elektronik - měsíční průměrná mzda 52.000,- Kč + ubytování

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Příbram), 702 00
  • Přidáno: 11. 7. 2024

Přidejte se k výrobě speciálních strojů! Pracovní nabídka je vhodná pro uchazeče s příslušnou praxí na obdobné pozici.

Nabízíme ubytování kousek od pracoviště nebo autobusové svozy zdarma.

Nabízíme:
- Mzda od 52 500 Kč s možností růstu až na 63 500 Kč včetně příplatků a bonusů
- Ubytování kousek od pracoviště
- ZDARMA autobusová doprava z lokalit: Praha, Příbram, Hořovice, Sedlčany, Obořiště, Dubenec, Jince, Nový Knín, Stará huť, Voznice, Čenkov a další
- Dotované stravování
- Nadstandartní příplatky za směnnost
- Osobní ohodnocení
- Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!
- Firemní čistírna oděvů 1x týdně
- Možnost týdenních záloh
- Možnost přesčasů
- 25 dní dovolené
- Pitný režim na pracovišti zajištěn
- Práce v čistém a moderním prostředí
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Možnost kariérního a mzdového růstu

Pracovní náplň:
- Zajišťování pravidelné údržby a oprav elektrických a mechanických strojů a zařízení - např. PLC, robotů, senzorů, svařovacích přípravků aj.
- Provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení
Diagnostika, zálohování a popř. obnovení PLC kódu
- Nepřetržitý provoz, krátký a dlouhý týden, ranní a noční směny, 12 h

Požadujeme:
- Způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních dle NV č. 194/2022 Sb. § 3, 4 (býv. vyhl. 50/1978 § 6)
- Praxe na obdobné pozici
- Vyučení v elektrotechnickém směru (elektrikář - slaboproud)
- Orientace v elektro a hydraulické dokumentaci podmínkou
- Základní znalost PLC
- Znalost senzoriky – celkový přehled
- Znalost elektrokomponentů

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám. Pište nebo rovnou volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810.