Obsluha strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

Nabídka práce na volnou pozici pro GARED s.r.o..

  • krátkodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Družstevní 278, Solnice, 51701
  • Přidáno: 21. 6. 2024

Obsluha strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená:

UpresnujiciInformace(DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE
Kontakt telefonicky od 9:00 do 15:00 hod. nebo e-mailem na adresu bartakova@gared.cz.

Požadujeme:
- fyzická zdatnost (stání, chůze)
- pracovitost a manuální zručnost
- organizační schopnosti
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost soustředění
- komunikativnost, kultivovanost, schopnost spolupráce
- plnoletost (vhodné i pro studenty od 18-ti let).
Náplň práce:
- obsluha strojů a strojních zařízení pro výrobu (zaškolíme)
- příprava a manipulace s materiálem, polotovarem a výrobkem
- začišťování a čištění materiálů, výrobků, zboží
- měření výrobků, zaznamenávání a sledování naměřených hodnot
- přípravná činnost pro výrobu a expedici výrobků
- ruční stříhání materiálů nebo jednotlivých dílů.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 120 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon607 104 849