Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Nabídka práce na volnou pozici pro SIVAP s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Chvalčov
  • Přidáno: 8. 9. 2024

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu:

UpresnujiciInformace(PRACOVIŠTĚ Chvalčov
- Náplň práce: Zodpovědnost za tvorbu a aktualizaci rozpočtů stavebních projektů, Spolupráce se stavbyvedoucím a dalšími odděleními společnosti, Příprava stavebních zakázek (výpočty materiálů, poptávky u dodavatelů, objednávky, organizace dopravy materiálu v koordinaci se stavbyvedoucím), Tvorba a úpravy harmonogramů, objednávky subdodavatelů, Analýza nákladů, sledování finančních ukazatelů a příprava reportů, Identifikace možností optimalizace nákladů a zvyšování efektivity
- Požadavky: praxe v oboru, ŘP B
- Kontakt osobně na pracovišti (Areál ZD Chvalčov) nebo telefonický Po-Pá 8:00 - 10:00 hod. (pan Švehlík, tel. 777 934 173), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: svehlik@sivap.cz.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 50 000 – 70 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon777 934 173
Webhttp://sivap.cz