Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech

Nabídka práce na volnou pozici pro Meopta - optika, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Kabelíkova 2682/1, Přerov, 75002
  • Přidáno: 1. 4. 2020

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech:

UpresnujiciInformace(Doba zaměstnání: doba určitá nebo doba neurčitá.

Náplň práce:
Vývoj optických měřicích metod a unikátních měřicích přístrojů; Návrh fyzikální metody, vypracování zadání pro mechanickou, optickou a elektro konstrukci; Zpracování obrazu, využití numerických metod; Koordinace a spolupráce na grantových a jiných vědecko-výzkumných projektech.

Požadavky:
VŠ optického/fyzikálního zaměření; Znalost aplikované optiky a optických měřicích metod; Výhodou znalost optických konstrukčních SW a numerických metod (Zemax, Code V, VirtualLab, Mathematica, Matlab, C++, C#); Plynná komunikace v českém nebo anglickém jazyce

Nabízíme:
Čtvrtletní a roční bonusy, produktivní bonus, home office, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, možnost příspěvku na dojíždění nebo bydlení, podpora odborného a jazykového vzdělávání aj.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: jana.tvardkova@meopta.com;

Místo výkonu práce: Meopta-optika, s.r.o., Kabelíkova č.p. 2682/1, 750 02 Přerov.

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 25 000 – 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon739244553