Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů)

Nabídka práce na volnou pozici pro NRJ servis s.r.o..

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nádražní 101, Humpolec, 39601
  • Přidáno: 13. 1. 2024

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů):

UpresnujiciInformace(Společnost zabývající se správou a údržbou budov hledá do svého týmu pracovníka:
Náplň práce: obsluha stavebních strojů, svařování komponentů, montážní práce, drobné opravy
Požadujeme ŘP sk B (C nebo T velkou výhodou), zkušenosti v oboru
Výhody: benefity a příplatky
Kontakt e-mailem!

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725597077