ZpětVycentrovat mapu

Odborní pojišťovací poradci

Nabídka práce na volnou pozici pro Generali Česká Distribuce a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hodonín
  • Přidáno: 10. 8. 2024

Odborní pojišťovací poradci:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
" Nové výzvy - nejen péče o stávající klienty, ale i vyhledávání nových obchodních příležitostí
" Administrativa - kontrola a aktualizace smluv, monitorování trhu
" Péče o klienty - poskytování informací o aktuálním stavu pojištění,
" Pomoc při řešení pojistných událostí
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou, uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, pozitivní myšlení, empatii, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- smysl pro zodpovědnou a poctivou práci
- proaktivní přístup
- schopnost komunikovat a naslouchat lidem
Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci s perspektivou kariérního růstu
- zázemí mezinárodní skupiny Generali a s tím spojené velké množství rozvoje a vzdělávání
- adaptační odměnu až 29 000 Kč, spolu s atraktivními provizemi a dalšími bonusy
- proplacení odborné certifikace pro obchodní činnost v pojišťovnictví včetně bonusu 25 000 Kč
- firemní benefity, slevy na produkty, ucelený systém vzdělávání.
Kontakt na tel, na mail. )

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 29 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka