ZpětVycentrovat mapu

Content Writer v oblasti financí

Nabídka práce na volnou pozici pro Najdemjob s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: praha (Praha), 11800
  • Přidáno: 5. 6. 2024

Lokalita: Praha
Typ úvazku: Plný úvazek nebo částečný úvazek
Plat: od 35 000 Kč
Hledáme talentovaného a motivovaného Content Writera pro oblast financí, který se připojí k našemu týmu v Praze. Tato pozice je ideální pro někoho, kdo má vášeň pro psaní a zájem o finanční sektor.
Náplň práce:
Vytváření kvalitního a poutavého obsahu zaměřeného na finance.
Spolupráce s týmem na tvorbě a realizaci obsahové strategie.
Výzkum a analýza finančních témat pro zajištění aktuálnosti a přesnosti informací.
Optimalizace obsahu pro online prostředí a SEO.
Požadavky:
Výborná znalost českého jazyka a schopnost psát poutavé a srozumitelné texty.
Zkušenosti s psaním obsahu, ideálně v oblasti financí.
Schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu.
Kreativní myšlení a důraz na detail.
Nabízíme:
Práci na plný nebo částečný úvazek.
Konkurenční plat ve výši 35 000 Kč.
Příležitost pracovat v dynamickém a podporujícím týmu.
Možnost profesního růstu a rozvoje.
Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis a ukázky své práce na cv@najdemjob.cz. Těšíme se na vaše odpovědi!

* povinná položka

Telefon607593688