ZpětVycentrovat mapu

Noční recepční

Nabídka práce na volnou pozici pro Fibro, spol. s r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněangličtina aktivně
  • lokalita: Tržiště 37, Karlovy Vary, 36001
  • Přidáno: 19. 6. 2024

Informace o pracovním místě

Do 4* hotelu v lázeňském centru Karlových Varů (naproti Vřídlu a Zámeckým lázním) přijmeme zaměstnance na pozici noční recepční.

Náplň práce

• Řešení požadavků a přání hostů
• Zajištění běžného chodu recepce
• Péče o mezinárodní klientelu od příjezdu po odjezd hosta
• Prodej doplňkových služeb
• Nenáročné administrativní práce na recepci
• E-mailová a telefonická komunikace (částečně v cizích jazycích)
• Přijímání plateb za ubytování a další služby, odpovědnost za přijaté platby
• Výpomoc při prostírání snídaní

Co od Vás požadujeme

• Vstřícný přístup k zákazníkům, úsměv a dobré komunikační schopnosti
• Znalost anglického jazyka, výhodou je znalost německého, ruského jazyka (na
komunikativní úrovni).
• Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez
zkušeností zaškolíme
• Samostatnost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík
• Min. věk 18 let.
• Pracovní doba o víkendu 20:00 – 8:00, ve všední dny 19:00 – 7:00. V případě zájmu možnost pouze víkendy, určité dny v týdnu.

Co Vám nabízíme

• Směny dle domluvy a možností uchazeče
• Odměnu od 1.200-1.800 Kč za směnu dle jazykových znalostí a předchozích zkušeností uchazeče + výkonnostní bonusy
• Práce na hlavní prac.poměr, nebo dle preferencí uchazeče brigádně na DPP, DPČ či jako zkrácený úvazek
• Fyzicky nenáročná práce v klidném, příjemném prostředí
• Velmi vhodné při studiu – část pracovní doby lze využít pro vlastní potřebu - studium, čtení, osobní vzdělávání apod.
• Po zaučení v případě zájmu možnost práce i na denních směnách (10:00 – 19:00)
• Práce je vhodná také pro studenty i absolventy SŠ/VŠ, aktivní seniory v dobré fyzické kondici nebo jako druhý prac.poměr
Nástup ihned nebo dle domluvy