ZpětVycentrovat mapu

Asistent obchodního oddělení v Brně

Nabídka práce na volnou pozici pro Najdemjob s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Dominikánská 350/5, Brno, 602 00
  • Přidáno: 24. 7. 2024

Pro naší stabilní společnost hledáme mladého, dynamického a cílevědomého kolegu na pozici:

Náplň práce:

Budeš pracovat samostatně v mladém kolektivu, který je vůči sobě loajální a navzájem si pomáhá

Správným klíčem k Tvé práci je kontakt se zákazníkem a řešení jeho dotazů

Budeš prostředníkem mezi zákazníkem a firmou

Požadujeme:

Pozitivní přístup k řešení dotazů, protože každý dotaz má svá řešení...

Výborná znalost ČJ

Výborná slovní zásoba

Snaha učit se novým věcem

Flexibilita, Trpělivost, Loajalita

Mít smysl pro humor, protože: "se smíchem jde všechno líp"

Nabízíme:

Nástup možný ihned

Zázemí stabilní společnosti

Platové ohodnocení  =30.000,- Kč + bonusy

Skvělý, mladý a přátelský kolektiv

Další možnost rozvoje a vzdělávání se (školení hradí firma)

Volné víkendy a svátky

* povinná položka

Telefon+420 607 593 688