ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro RABBIT Trhový Štěpánov a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kolín
  • Přidáno: 2. 7. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(První kontakt:
Kotěrová Žaneta, tel.: 601 367 715, Po - Pá 8 - 16 hod,
e-mail: zaneta.koterova@rabbit.cz

V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.
Aktivní nabídkou spokojenému zákazníkovi můžete zvýšit prodej a získat motivační ohodnocení.

Náplň práce:
Doplňování již porcovaného čerstvého masa a uzenin. Mimo otevírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.

Požadavky:
Samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, chuť pracovat a učit se, příjemné vystupování.
Vyučení a praxe v oboru výhodou, není podmínkou, zaučíme.
Výpis z trestního rejstříku, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami.

Nabízíme:
Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30ti-letou tradicí na trhu.
Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
Časově nenáročnou směnnost, flexibilitu.
Motivační ohodnocení v závislosti na tržbě.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách.
Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu.
Odměny za jubilea.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 23 000 – 26 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon601 367 715