ZpětVycentrovat mapu

Stavební a provozní elektrikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Jiří Marinka.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Lipová-lázně 764, Lipová-lázně, 79061
  • Přidáno: 17. 7. 2024

Stavební a provozní elektrikáři:

UpresnujiciInformace(První kontakt telefonicky Jiří Marinka, 732 834 191 , Petr Kapusta IEn., 602 666 031 nebo e-mailem marinka@jmcontainers.cz , kapusta@jmcontainers.cz.

Náplň práce:

- Provádění elektroinstalací dle zadané dokumentace v modulech a modulárních stavbách (administrativní budovy, školy, školky, rodinné domy, a pod)
- Instalace kabeláže, montáž koncových prvků a rozvaděčů
- Kontrola provedené práce a její předávání nadřízenému
- Oprava a údržba vybraných elektro zařízení

 Požadavky:
- Vystudovaný elektro obor, minimálně § 5
- Kvalifikace dle  zákona 250/2021 a NV 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb.)
- Vysoké pracovní nasazení
- Znalost modulární výstavby výhodou
- ŘP. Sk. B., aktivní řidič

Pracovní poměr je na dobu určitou s možností prodloužení.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 32 000 – 36 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon+420602666031