ZpětVycentrovat mapu

Stavební údržbáři budov a inženýrských děl

Nabídka práce na volnou pozici pro Zámek Loučeň a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nymburská 1, Loučeň, 28937
  • Přidáno: 22. 8. 2024

Stavební údržbáři budov a inženýrských děl:

UpresnujiciInformace(Zámek Loučeň patří mezi špičku na trhu turistických destinací, je vyhledávaný zejména rodinami s dětmi ale také firemní klientelou pro široké využití v kongresové turistice. Náš tým je malý a proto nám záleží na všestrannosti a flexibilitě našich spolupracovníků.

Požadujeme:
- spolehlivost a flexibilitu
- schopnost samostatné práce,  zručnost
- čistý rejstřík trestů
- řidičský průkaz skupina B

Náplň práce:
- údržba hotelových pokojů, venkovních a zámeckých prostor, veškerých technických zařízení
- součinnost při zámeckých a hotelových akcích - příprava konferenčních místností

Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy
- možnost profesního růstu
- stálý a přátelský kolektiv
- dotované stravování

Nástup možný ihned.

Kontaktovat nás můžeme e-mailelm nebo telefonicky. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 32 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon773 786 095