Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

Nabídka práce na volnou pozici pro ZF Automotive Czech s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Na Roli 2405/26, Jablonec nad Nisou, 46601
  • Přidáno: 14. 7. 2024

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích:

UpresnujiciInformace(ZF Automotive Czech s.r.o. Jablonec nad Nisou se zabývá vývojem a výrobou brzd včetně brzdových komponentů pro světové automobilky.

Vývojové centrum firmy ZF se věnuje vývoji brzd a brzdových systémů. Zaměstnáváme více než 140 vývojářů na pozicích designérů, kresličů, vývojových inženýrů, softwarových inženýrů, systémových testerů, systémových a projektových inženýrů a techniků ve vývojových laboratořích.

Co bude Vaše náplň práce:

" zajišťování údržby a kontrol zkušebních stavů včetně jejich elektroúdržby
" spolupráce na modernizacích a stavbě testovacích zařízení, HW+Elektro
" zajišťování servisu a kalibrací zkušebních zařízení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

" SŠ vzdělání technického směru se zaměřením na elektro
" uživatelská znalost MS Office
" elektro kvalifikace dle NV č.192/2022sb ( "vyhláška 50")
" základní znalost anglického jazyka (schopnost číst anglické manuály)

Nabízíme:
" kolektiv, který Vám pomůže se zaškolením
" zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti
" 25 dní dovolené
" flexibilní začátek/konec pracovní doby
" roční bonus
" příspěvek na firemní stravování a na penzijní pojištění
" příspěvky na sport, kulturu a zdraví v benefitním programu Cafeterie
" vzdělávací kurzy, firemní akce a školení

Kontakt: e-mailem)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)