ZpětVycentrovat mapu

Strojírenští kovodělníci

Nabídka práce na volnou pozici pro INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Rychnovská 326, Jablonec nad Nisou, 46801
  • Přidáno: 20. 9. 2024

Strojírenští kovodělníci:

UpresnujiciInformace(Hlavní náplň práce:
" Řízení a obsluha stroje pro třískové a beztřískové obrábění plastových výlisků
" Měření a kontrola obrobků
" Základní údržba a seřizování stroje
" Výroba přípravků
" Systém Kaizen

Požadujeme:
" SOU s technickým zaměřením, popř. praxe v oboru
" Schopnost číst výkresovou dokumentaci
" Odpovědnost, pečlivost, manuální zručnost
" Aktivní přístup k práci, vytrvalost
" Předchozí zkušenost se strojní výrobou výhodou

Nabízíme:
" Stabilní a perspektivní zaměstnání u firmy se zahraniční účastí s tradicí od roku 1993
" Odpovídající finanční ohodnocení a technické vybavení
" 2 x ročně mimořádné finanční prémie
" Možnost profesního růstu, vzdělání a kariérního postupu
" Dotované firemní stravování
" 5 týdnů dovolené

Kontakt: e-mailem)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 185 – 220 Kč/hodinu

* povinná položka