ZpětVycentrovat mapu

Odborní účetní finanční a investiční

Nabídka práce na volnou pozici pro T Machinery a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Baťovka 1285, Ratíškovice, 69602
  • Přidáno: 2. 6. 2024

Odborní účetní finanční a investiční:

UpresnujiciInformace(Významná a stabilní česká strojírenská společnost hledá nového, spolehlivého a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici finanční referent/ka.
Náplň práce:
- zajišťování a provádění souhrnných činností ve finanční agendě (akreditivy, bankovní záruky, exportní úvěry, pojišťování exportních rizik, zajišťování kurzových rizik, atd.);
- zabezpečení pojistné ochrany majetku společnosti;
- zpracování krátkodobých finančních a ekonomických plánů včetně jejich rozborů a analýz;
- kalkulační systémy výsledných kalkulací a hodinových sazeb;
- správa IS ERP v oblasti BI a příslušných agend;
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- odborná praxe 2 roky
- práce s PC (Word, Excel. Power point, internet, elektronická pošta)
- aktivní znalost cizího jazyka (AJ)
- ŘP sk. B
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost
5 dnů bonusového volna navíc, příspěvek na stravné, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění,měsíční prémie, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, možnost ubytování ve firemní ubytovně, zaměstnanecké půjčky, vzdělávací kurzy, školení.
Kontakt na tel. od 6.00 do 14.30 hod., na mail. )

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 29 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon518391560, 725862968