Obráběč CNC s možností ubytování - čistá mzda až 36.600,- Kč/měs. včetně diet

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Jičín), 702 00
  • Přidáno: 20. 5. 2024

Hledáte stabilní práci, která Vás bude bavit? Pokud ano, přidejte se k nám! Nabízíme práci s ubytováním a volnými víkendy!

Nabízíme:
- Měsíční čistá mzda až 36.600,- Kč včetně diet a příplatků
- Denní diety 333,- Kč
- Zajištěné ubytování
- 25 dní dovolené
- Pracovní doba 8,5 hod. denně, jednosměnný provoz
- Víkendy volné
- Možnost týdenních záloh
- Možnost přesčasů
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Možnost kariérního růstu
- Stabilní zaměstnání

Pracovní náplň:
- různorodá práce na několika typech obráběcích strojů (zakázková výroba)
- obrábění na 3osém a 5osém CNC
- práce na fréze, soustruhu, brusu na kulato
- programování v systémech Sinumeric a Heidenhain
- elektroerozivní drátové řezání
- plazmové řezání

Požadujeme:
- znalost čtení výkresové dokumentace (orientace v 2D výkresové dokumentaci)
- vzdělání v oboru, vhodné i pro absolventy
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost o chuť učit se nové postupy

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a rovnou volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810