ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro GARDON INT s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jakubská 91, Jindřichův Hradec, 37701
  • Přidáno: 2. 7. 2024

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(KONTAKT OSOBNĚ (Jakubská 91/IV, Jindřichův Hradec), TELEFONIKY NEBO E-MAILEM (cejkova@gardon.cz)

Náplň práce:
- Obvolávání stávajících a nových klientů
- Zpracování nabídek
- Příprava realizovaných nabídek pro obchodní zástupce

Požadujeme:
- min. SOU vzdělání s maturitou - vhodné i pro absolventy
- velmi dobré komunikační dovednosti, chuť pracovat, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, tah na bránu, loajalitu

Nabízíme:
- práci na HPP v příjemném rodinné zázemí - preferujeme dlouhodobou spolupráci
- motivující finanční ohodnocení)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon724 986 857