ZpětVycentrovat mapu

Pomocní skladníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Koenig & Bauer Grafitec s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Opočenská 83, Dobruška, 51801
  • Přidáno: 28. 9. 2024

Pomocní skladníci:

UpresnujiciInformace(Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na adresu marketa.ulrychova@koenig-bauer.com.

Náplň práce:
- aktualizuje údaje o zásobách, vede záznamy o pohybu zásob
- odbavuje zásilky, přejímá zboží, kontroluje dodací listy a další dokumenty doprovázející zboží
- dbá na řádné uskladnění a vyskladnění materiálu v souladu s interními logistickými požadavky
- manipuluje s materiálem v souladu se zásadami skladového hospodářství
- tisk skladových příkazů ze SAP, načítání výrobních zakázek v SAP, storno pohyby v SAP.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti se zahraniční účastí
- příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvky ze sociálního fondu
- 5 týdnů dovolené, odborné vzdělávání, kvalifikační rozvoj, jazykové kurzy.)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 26 200 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 271 667