ZpětVycentrovat mapu

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Nabídka práce na volnou pozici pro Window Holding a.s..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Sklářská 48, Husinec (Výrov), 38301
  • Přidáno: 11. 11. 2020

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost
Náplň práce:
- obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů.
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení.
- provádění běžných montážních kontrolních činností.
- manipulační práce

Zaměstanencké výhody:
perspektivní práce v příjemném stabilním pracovním kolektivu
firemní benefity v mnoha podobách
férový přístup
pevný výplatní termín
závodní stravování
dovolená nad rámec zákona
moderní výrobní závod a příjemné pracovní prostředí
po osmi hodinách práce klidnou hlavu

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 23 400 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 758 763