ZpětVycentrovat mapu

Všeobecní administrativní pracovníci

Nabídka práce na volnou pozici pro ALPENTA s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Rychnov nad Kněžnou
  • Přidáno: 20. 7. 2024

Všeobecní administrativní pracovníci:

UpresnujiciInformace(Kontakt e-mailem na adresu martina.schulerova@alpenta.com nebo telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 15:30 hod.

Požadavky na pozici:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, ideálně v oboru administrativa, ekonomika - výhodou
- znalost práce na PC (MS Office, e-mailové systémy)
- schopnost efektivní komunikace, organizace práce, pečlivost a pozornost k detailům
- výhodou znalost cizího jazyka (nejlépe angličtiny).
Náplň práce:
- přijímání a odesílání pošty a e-mailů
- přijímání a přepojování telefonických hovorů, poskytování základních informací volajícím
- správa dokumentace - organizace, archivace a správa dokumentů a záznamů
- plánování a koordinace schůzek, příprava místností a technického vybavení
- příprava podkladů - dokumentů
- fakturace - příprava a kontrola faktur
- nákup kancelářských potřeb.
Možnost zkráceného úvazku.

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon601 554 516