ZpětVycentrovat mapu

Technici zeměměřiči

Nabídka práce na volnou pozici pro Geoing Plzeň, spol. s r. o..

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Plzeň
  • Přidáno: 19. 7. 2024

Technici zeměměřiči:

UpresnujiciInformace(POŽADUJEME
- VŠ vzdělání technického směru
- základní znalost práce s geografickým informačním systémem, výhodou znalost Misys
- znalost práce s Bentley Microstation výhodou
- samostatnost, aktivitu, komunikativnost
- řidičský průkaz B
Pracovní náplň:
- komplexní správa geografických informačních systémů - GIS Misys - pro naše zákazníky, především z řad měst a obcí
- příprava a aktualizace dat GIS (Katastr, digitální technická mapa, územní plánování, správa majetku)
- vlastní sběr dat v terénu
- aktualizace GIS u zákazníků, instalace nových produktů
- komunikace s uživateli
Nabízíme:
- zaškolení a podpora dalšího vzdělávání
- odpovídající finanční ohodnocení
- samostatnou a zodpovědnou práci
- práce v rozvíjející se zeměměřické společnosti Geoing Plzeň
- typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
- typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Životopis zašlete na: havel@geoing.cz

Zaměstnanecké výhody:
volná pracovní doba, 25 dnů dovolené, mobilní telefon, notebook

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 35 000 – 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon724936431