ZpětVycentrovat mapu

Učitelé na 1. stupni základních škol

Nabídka práce na volnou pozici pro Mezinárodní Montessori škola Olomouc - mateřská škola a základní škola, z.ú..

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Grégrova 302/9, Olomouc, 77900
  • Přidáno: 2. 7. 2024

Učitelé na 1. stupni základních škol:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
V současné době hledáme učitele s kvalifikací pro první stupeň základní školy.
Montessori vzdělání není podmínkou, ale očekáváme, že budete otevření novým přístupům ve vzdělávání, projevovat respekt a laskavost vůči dětem a vykazovat zodpovědný přístup ke své práci.
Vaše práce bude zahrnovat vyučování a přípravu zajímavých a efektivních hodin pro žáky základní školy, hodnocení a monitorování pokroku žáků, spolupráci s kolegy a rodiči pro podporu učení a rozvoje žáků, a udržování přesných záznamů a dokumentace.

Co od Vás očekáváme:
Magisterský titul v oboru učitelství pro první stupeň ZŠ
Angličtinu na komunikativní úrovni
Silné komunikační a mezilidské dovednosti
Otevřenost k novým přístupům ve vzdělávání
Respekt a laskavost vůči dětem
Zodpovědný přístup ke své práci

Zaměstnanecké výhody: Profesní rozvoj v rámci školy

Kontakt je možný POUZE e-mailem.)

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 33 000 – 36 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon603446097