ZpětVycentrovat mapu

Mobilní uklízeč/ka - Kyjov, Strážnice, Moravský Písek

Nabídka práce na volnou pozici pro Optimia.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Kyjov, 697 01
  • Přidáno: 7. 6. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné i pro OZP s invalidním důchodem) v obci Kyjov, Strážnice, Moravský Písek

- úvazek 10 hodin týdně
- mzda 7500 Kč za měsíc
- pracovní doba: víkendy
- nástup ihned
- smlouva na HPP

Co vás čeká:
- úklidové práce na železničních stanicích

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 736 646 532, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz
NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

* povinná položka

Telefon736 646 532