ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci v dopravě a přepravě

Nabídka práce na volnou pozici pro AGRO 2000 s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: M. Horákové 390, Třebíč, 67401
  • Přidáno: 15. 8. 2024

Pracovníci v dopravě a přepravě:

UpresnujiciInformace(Super práce, která je vynikající pro vaše zdokonalování workplace skills. Logistika a execution pojí dohromady spoustu věcí, od jednoduché administrativy po komunikaci se zákazníky v rámci obchodního styku a mezinárodní dopravy. Budete vymýšlet a plánovat dopravu tak, aby byla co možná nejvíce efektivní a ekonomická. Budete v dění aktuálního obchodu se zemědělskými komoditami v rámci EU a budete přepravovat zboží do významných Evropských destinací.

Popis pracovní pozice
" smlouvání, objednávání a realizace přepravy komodit v rámci EU
" komunikace se zákazníky a obchodními zástupci v rámci přepravy zboží
" řešení reklamací
" rozvíjení a udržování dobrých vztahů s jednotlivými zákazníky a spedičními/dopravními společnostmi
" kontrola plnění kontraktů
Požadujeme
" komunikativní schopnosti na vysoké úrovni
" příjemné vystupování
" velmi dobré organizační schopnosti
" odolnost vůči stresu
" soběstačnost při řešení nenadálých situací
" znalost anglického jazyka výhodou
Nabízíme
" dobré mzdové podmínky
" firemní benefity
" zázemí stabilní společnosti
" práci v přátelském kolektivu)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)