ZpětVycentrovat mapu

Zootechnici

Nabídka práce na volnou pozici pro SPV Pelhřimov, a.s..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Olešná
  • Přidáno: 16. 8. 2024

Zootechnici:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
Organizovat - řídit tým podřízených pracovníků
Sledovat, vyhodnocovat a motivovat činnost podřízených pracovníků
Zajišťovat denní kontrolu zdraví zvířat ve stájích
Zajišťovat pomoc při veterinárních zákrocích
Vést prvotní evidenci zvířat
Požadujeme:
Znalost problematiky chovu zvířat výhodou
SŠ/VŠ vzdělání příslušného směru výhodou
Znalost velkochovu prasat výhodou
Předchozí praxe výhodou
Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
Komunikační dovednosti, flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
Schopnost pracovat s externími dodavateli a v teamu
Spolehlivost
Pečlivost

Nabízíme: hlavní pracovní poměr, místo výkonu práce farma Plevnice, nástup možný ihned.

travenky, příspěvek na zdraví, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní/životní pojištění, závodní stravování/stravenky, příspvěvek na zdraví/rekreaci, příspěvek na dopravu

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 35 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon565383120