ZpětVycentrovat mapu

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Nabídka práce na volnou pozici pro ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Pod Budínem 1179, Rychnov nad Kněžnou, 51601
  • Přidáno: 30. 8. 2024

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel:

UpresnujiciInformace(Více informací naleznete na www.uskhk.eu.
Životopisy zasílejte na adresu ludmila.vlckova@uskhk.eu. Do předmětu uveďte: "řidič, silničář RK".
Bližší informace telefonicky.

Požadujeme:
- SOU technického zaměření
- profesní řidičský průkaz sk. C, dopravně psychologické vyšetření
- strojnický průkaz výhodou
- řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě
- samostatnost, svědomitost.

Náplň práce:
- práce spojené s výkonem zimní údržby silnic, zejména posyp vozovek chemickým nebo inertním materiálem a pluhování
- řízení motorových vozidel a obsluha stavebních strojů a mechanismů, práce na vodorovném dopravním značení
- kontrolní prohlídka motorových vozidel, stavebních strojů a mechanismů před, v průběhu a po ukončení práce
- operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy v rámci výjezdů pro zajišťování BESIPu a neodkladných zásahů na silniční síti silnic I., II. a III. třídy
- práce při údržbě součástí a příslušenství silnic I., II. a III. třídy
- pohotovost k výkonu zimní údržby, zajištění výjezdů pro zajišťování BESIPu a neodkladných zásahů na silniční síti silnic I., II. a III. třídy
- v oblasti BOZP se prokazatelně seznamuje s návody na obsluhu všech vozidel, strojů a zařízení, které obsluhuje
- odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP, požární ochrany a životního prostředí.

Nabízíme:
- nástup 1.10. 2024 nebo dle dohody
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- dobré zázemí stabilní společnosti
- 5 týdnů dovolené, stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění nebo spoření.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 29 700 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon495 540 219, 725 929 139