ZpětVycentrovat mapu

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Nabídka práce na volnou pozici pro CHARVÁT Group s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Zbraslavice 394, Zbraslavice, 28521
  • Přidáno: 20. 9. 2024

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři:

UpresnujiciInformace(Pracovní náplň:
o tvorba a udržování konstrukční dokumentace
o využívání CAD systému Creo, Solidworks a AutoCAD
Požadujeme:
o zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
o úplné středoškolské vzdělání
o schopnost pracovat v týmu (konstrukce-technologie-výroba)
o znalost práce s PC (MS Office, CAD systémy)
o znalost AJ nebo NJ výhodou

Zaměstnanecké výhody:
Měsíční odměny, stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní/životní pojištění

V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 35 000 – 38 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon+ 420 315 745 272