ZpětVycentrovat mapu

Mzdoví účetní

Nabídka práce na volnou pozici pro SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hlavní 136/34, Znojmo (Přímětice), 66904
  • Přidáno: 30. 8. 2024

Mzdoví účetní:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- Samostatné zpracování mezd ve firemním systému
- Kompletace podkladů pro docházku
- Komplexní vedení mzdové agendy pro cca 150 zaměstnanců
- Legislativní hlášení na ZP a OSSZ
- Zpracování ročního vyúčtování daní zaměstnanců, ELDP a tím spojená administrativa
- Spolupráce s příslušnými úřady a institucemi v mzdové oblasti
- Vedení administrace v souladu se zákoníkem práce pracovně - právní záležitosti
Požadavky:
- Min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
- Ideálně 2 roky praxe na pozici mzdové/ho účetní/ho
- Aktivní znalost české pracovněprávní legislativy a mzdových předpisů
- Výborná znalost Zákoníku práce
- Znalost práce s MS office (Word, Excel) na středně pokročilé úrovni
- Zodpovědnost při práci s osobními daty zaměstnanců
 - Samostatnost, aktivní přístup k řešení úkolů, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, komunikativnost
- Soustavný zájem o obor a osobní rozvoj.
Zaměstnanecké výhody:
- Finanční odměny závislé na pracovním výkonu
- Pravidelné zvyšování mzdy
- Flexibilní pracovní doba
- Měsíční odměny, roční odměny, podnikové stravování, navýšená dovolená
Informace:
- mailem, telefonicky..

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon736 531 989